Parafia p.w. świętego Antoniego z Padwy, gmina Siekierczyn, powiat lubański, województwo dolnośląskie.

Proboszczowie parafii Siekierczyn od 1947 roku


  1. Ks. Stanisław Gościński – od 01.08.1947 r. do 01.07.1948 r.
  2. Ks. Michał Kądziołka – od 01.07.1948 r. do 01.08.1950 r.
  3. Ks. Edmund Jasiak – od 01.08.1950 r. do 01.07.1953 r.
  4. Ks. Euzebiusz Żegżuła – od 01.07.1953 r. do 01.07.1954 r.
  5. Ks. Jarosław Hrebeniak – od 01.07.1954 r. do 01.08.1954 r.
  6. Ks. Stefan Helowicz – od 01.08.1954 r. do 15.06.1955 r.
  7. Ks. Jan Bulec – od 15.06.1955 r. do 01.05.1972 r.
  8. Ks. Szczepan Szostak – od 01.05.1972 r. do 25.06.1979 r.
  9. Ks. Ryszard Jakubowski – od 25.06.1979 r. do 01.07.1997 r.
  10. Ks. Leszek Sienkiewicz – od 01.07.1997 r. do 25.06.2002 r.
  11. Ks. Stanisław Kaszowicz – od 25.06.2002 r.